Среда, 21.11.2018, 23:16

РМЦ КУ "Районний методичний центр"

                Приморської районної ради

Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск
Наш опрос
Как Вам раздел "Наши мероприятия"?
Всего ответов: 75
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0






Праздники Украины

Освітня он-лайн карта
Меню сайта
Полезные ссылки
  • Відділ освіти Приморської РДА
  • Приморська РДА
  • Сайт Президента України
  • ІСУО Запорізька область
  • Електронна реєстрація в ДНЗ
  • КУРС: Школа
  • КУРС: ДНЗ
  • ЗОІППО
  • РНМЦ ИИТО
  • Заповики
  • ЗОДА
  • Освіта
  • МОН
  • НАУ
  • Верховна Рада України
  • Олимпиады
  • Урядовий портал
  • МФУ
  • Щоденник
  • Фізкультура та спорт
  • РЦДТ
  • КУ "ІРЦ"
  • Класна оцінка


  • Оперативка

    ДНЗ

    План роботи

    Наши мероприятия

    Олимпиада

    Методическая литература РМЦ

    Районная медиатека

    Виставка ППД

    СпартакиадаВиставка ППД


    Отправка СМС

    КиевСтар

    МТС

    Главная » 2018 » Ноябрь » 1 » 01.11.2018
    17:25
    01.11.2018

      З метою посилення роботи з обдарованими дітьми, збільшення інтересу до математики, розвитку творчого потенціалу учнів району 01.11.2018 року на базі КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ступенів» пройшов ІІ (районний) етап учнівської олімпіади з математики серед учнів 3,4 класів.

    В олімпіаді взяли участь 8 учнів 3-х класів та 5 учнів 4-х класів із 9 шкіл району. Районним журі зазначено, що кращі результати показали учні КЗ «Маринівська БЗОШ І-ІІІ ст.» (директор Драганов В.П.), КЗ «Інзівська ЗОШ І-Ш ст.» (директор Жук А.А.), КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ст.» (директор Маджарова Л.І.), КЗ «Борисівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (директор Сопрунова С.М.).

    Склад переможців ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з математики серед учнів 3,4 класів району:

    Назва ЗНЗ

    Клас

    П.І.Б. вчителя

    Прізвище, ім’я переможця

    Місце

    1.

    КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ступенів»

    4

    Вовк О.О.

    Іванов Данило

    ІІІ

     

     

    Назва ЗНЗ

    Клас

    П.І.Б. вчителя

    Прізвище, ім’я переможця

    Місце

    1.

    КЗ «Маринівська БЗОШ І-ІІІ ступенів»

    3

    Зеленська В.О.

    Дойнов Олексій

    І

    2.

    КЗ «Інзівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

    3

    Алтанець К.Г.

    Олешко Андрій

    ІІ

    3.

    КЗ «Борисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

    3

    Кравченко Т.А.

    Шульга Назар

    ІІІ

     

     

    Просмотров: 43 | Добавил: Admin_rmc | Рейтинг: 5.0/1