Понедельник, 10.12.2018, 14:37

РМЦ КУ "Районний методичний центр"

                Приморської районної ради

Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск
Наш опрос
Как часто Вы заходите на наш сайт?
Всего ответов: 88
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
snow






Праздники Украины

Освітня он-лайн карта
Меню сайта
Полезные ссылки
  • Відділ освіти Приморської РДА
  • Приморська РДА
  • Сайт Президента України
  • ІСУО Запорізька область
  • Електронна реєстрація в ДНЗ
  • КУРС: Школа
  • КУРС: ДНЗ
  • ЗОІППО
  • РНМЦ ИИТО
  • Заповики
  • ЗОДА
  • Освіта
  • МОН
  • НАУ
  • Верховна Рада України
  • Олимпиады
  • Урядовий портал
  • МФУ
  • Щоденник
  • Фізкультура та спорт
  • РЦДТ
  • КУ "ІРЦ"
  • Класна оцінка


  • Оперативка

    ДНЗ

    План роботи

    Наши мероприятия

    Олимпиада

    Методическая литература РМЦ

    Районная медиатека

    Виставка ППД

    СпартакиадаВиставка ППД


    Отправка СМС

    КиевСтар

    МТС

    Главная » 2018 » Ноябрь » 2 » 02.11.2018
    12:05
    02.11.2018

      30 жовтня 2018 р. проведено районний конкурс «Різнокольорові долоньки» серед учнів 1, 2-х класів району.

    У конкурсі взяли участь учні з 10 закладів освіти району. Переможцями стали  КЗ «Банівська ЗОШ І-П ст.» (директор Маджарова Л.І), КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (директор Нєтков Р.В.), КЗ «Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ст.» (директор Бідник С.В.), КЗ «Інзівська ЗОШ І-Ш ст.» (директор Жук А.А.), КЗ «Борисівська ЗОШ І-Ш ст.» (директор Сопрунова С.М.).

    У цілому учасники районного конкурсу продемонстрували належну підготовку, проявили власну фантазію.

    Аналізуючи конкурсні роботи переможців, слід відмітити, що вчителі розвивають у дітей творчі здібності, фантазію, креативність та любов до праці.

    Рішенням журі визначено:

    Склад переможців конкурсу «Різнокольорові долоньки» серед учнів 1-х класів району

    У номінації «Об’ємна аплікація»

    І місце – Голік Аделіна  (КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ст.»), учитель Співак С.А.;

    У номінації «Робота фарбами»

    І місце – Дорогих Микита (КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.», учитель Панченко О.В.,

    ІІ місце – Бажан Віктор (КЗ «Борисівська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Ткаченко Н.М.,

    ІІІ місце – Юрченко Ангеліна (КЗ «Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель СлушніковаС.А,

    ІІІ місце – Солохненко Вікторія  (КЗ «Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Григоренко Л.П.,  

    ІІІ місце – Горошкова Анастасія (КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ст.»), учитель Співак С.А.; 

    Склад переможців конкурсу «Різнокольорові долоньки» серед учнів 2-х класів району

     У номінації «Робота фарбами»

    І місце – Макаренко Кіра  (КЗ «Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель  Головіна О.М.

    ІІ місце – Янаков Кирило (КЗ «Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Парапанова Л.В.

    ІІ місце –   Шапошник Артем ( КЗ «Борисівська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель  Шульга К.І.

     

     

     

     

    Просмотров: 45 | Добавил: Admin_rmc | Рейтинг: 5.0/1