Четверг, 18.10.2018, 16:53

РМЦ КУ "Районний методичний центр"

                Приморської районної ради

Календарь
«  Декабрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Поиск
Наш опрос
Как часто Вы заходите на наш сайт?
Всего ответов: 86
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0






Праздники Украины

Освітня он-лайн карта
Меню сайта
Полезные ссылки
  • Відділ освіти Приморської РДА
  • Приморська РДА
  • Сайт Президента України
  • ІСУО Запорізька область
  • Електронна реєстрація в ДНЗ
  • КУРС: Школа
  • КУРС: ДНЗ
  • ЗОІППО
  • РНМЦ ИИТО
  • Заповики
  • ЗОДА
  • Освіта
  • МОН
  • НАУ
  • Верховна Рада України
  • Олимпиады
  • Урядовий портал
  • МФУ
  • Щоденник
  • Фізкультура та спорт
  • РЦДТ
  • КУ "ІРЦ"
  • Класна оцінка


  • Оперативка

    ДНЗ

    План роботи

    Наши мероприятия

    Олимпиада

    Методическая литература РМЦ

    Районная медиатека

    Виставка ППД

    СпартакиадаВиставка ППД


    Отправка СМС

    КиевСтар

    МТС

    Главная » 2017 » Декабрь » 1 » Підсумки конкурсу «Друге життя непотрібних речей»
    15:05
    Підсумки конкурсу «Друге життя непотрібних речей»

    29 листопада 2017 року відбувся районний конкурс «Друге життя непотрібних речей» серед учнів 2-х класів району з метою формування економічної культури, зниження рівня забруднення навколишнього середовища, розвитку дитячої творчості молодших школярів.

    Учасники районного конкурсу продемонстрували належну підготовку, проявили власну фантазію, показали високий рівень володіння різними техніками декоративно-прикладного мистецтва. 

    На конкурс було представлено 59 робіт із 17 закладів загальної середньої освіти району. 

    Переможцями конкурсу стали:

    У номінації «Вироби з тканини»: 

    І місце – Півоварова Катерина (КЗ «СШ ЗНЗ № 1 І-Ш ст. м. Приморська ПВОПК»), учитель Пінчук Т.І.

    ІІ місце – Двілянський Максим (КЗ «Партизанська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Ращевська В.Л.;

    ІІ місце – Папазов Вадим (КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ст.»), учитель Дмитренко Ю.С.

    ІІІ місце – Ахтирський Єгор (КЗ «Приморська ЗОШ І-ІІ ст. №3»), учитель Шавкова Н.В.

    ІІІ місце – Марков Богдан (КЗ «Маринівська ЗОШ І-ІІІ ст.»), Зеленська В.О.
     
    У номінації «Новорічні прикраси»:

    І місце – Мітєва Альбіна (КЗ «СШ ЗНЗ № 1І-Ш ст. м.Приморська ПВОПК»), учитель Бутенко О.В.

    ІІ місце – Стойловський Артем (КЗ «Петрівська ЗОШ І-ІІ ст.»), учитель Пашкульська А.І.;

    ІІ місце – Топчій Софія (КЗ «СШ ЗНЗ № 1 І-Ш ст. м. Приморська ПВОПК»), учитель Пінчук Т.І.

    ІІІ місце – Зетченко Аніта (КЗ «Приморська ЗОШ І-ІІ ст. №3»), учитель Шавкова Н.В.

    ІІІ місце – Гринь Анастасія (КЗ «НВК Коларівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»), Пуд Н.В.

    ІІІ місце – Стоянов М. (КЗ «НВК Новоолексіївська ЗОШ І-Шст - ДНЗ»), Дімітрова О.С.

    У номінації «Вироби з пляшок»:

    І місце – Ясень Віталій (КЗ «Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Алтанець К.Г.

    ІІ місце – Лобода Андрій (КЗ «ЗОШ № 2 І-Ш ст. м.Приморськ»), учитель Мірчева Л.О. 

    ІІ місце – Станчев Назарій (КЗ «ЗОШ № 2 І-Ш ст. м.Приморськ»), учитель Степанова О.О. 

    ІІІ місце – Матєва Поліна (КЗ «СШ ЗНЗ № 1 І-Ш ст. м. Приморська ПВОПК»), учитель Пінчук Т.І.

    ІІІ місце – Ролин Арсеній (КЗ «Преславська БЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Гричковська Л.П.

    У номінації «Вироби з дисків»:

    І місце – Атмаджев Ілля (КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ст.»), учитель Дмитренко Ю.С.

    ІІ місце – Сергєєв Олександр (КЗ « Орловська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Глушкова Н.М.

    ІІІ місце – Скрипка Віктор (КЗ «НВК Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»), Мисак С.В.

    У номінації «Вироби з посуду»:

    І місце – Ролин Арсеній (КЗ «Преславська БЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Гричковська Л.П.

    ІІ місце – Яковенко Леонід (КЗ «Борисівська ЗОШ І-ІІ ст.»), учитель Кравченко Т.А.

    ІІ місце – Статєв Владислав (КЗ «НВК Новоолексіївська ЗОШ І-Шст - ДНЗ»), Дімітрова О.С.

    ІІІ місце – Русу Олександра (КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ст.»), учитель Дмитренко Ю.С.

    У номінації «Вироби з різних матеріалів»:

    І місце – Касянова Анна (КЗ «СШ ЗНЗ № 1І-Ш ст. м.Приморська ПВОПК»), учитель Бутенко О.В.
     
    ІІ місце – Слободянюк Наталя (КЗ «СШ ЗНЗ № 1І-Ш ст. м.Приморська ПВОПК»), учитель Бутенко О.В.

    ІІ місце – Бондар Діана (КЗ «Нельгівська ЗОШ ІІІ ст.»), учитель Сливка А.М.

    ІІІ місце – Попова Анастасія (КЗ «Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Алтанець К.Г.

    ІІІ місце – Ращевська Анастасія (КЗ «Партизанська ЗОШ І-ІІІ ст.»), учитель Ращевська В.Л.

    ІІІ місце – Шопова Тетяна (КЗ «Петрівська ЗОШ І-ІІ ст.»), учитель Пашкульська А.І.;

    Висловлюємо подяку учням-переможцям за активність, творчий підхід до створення робіт та всім учасникам конкурсу.

    Просмотров: 182 | Добавил: Admin | Рейтинг: 3.0/2