Четверг, 18.10.2018, 17:33

РМЦ КУ "Районний методичний центр"

                Приморської районної ради

Календарь
«  Декабрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Поиск
Наш опрос
Как Вам раздел "Наши мероприятия"?
Всего ответов: 74
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0






Праздники Украины

Освітня он-лайн карта
Меню сайта
Полезные ссылки
  • Відділ освіти Приморської РДА
  • Приморська РДА
  • Сайт Президента України
  • ІСУО Запорізька область
  • Електронна реєстрація в ДНЗ
  • КУРС: Школа
  • КУРС: ДНЗ
  • ЗОІППО
  • РНМЦ ИИТО
  • Заповики
  • ЗОДА
  • Освіта
  • МОН
  • НАУ
  • Верховна Рада України
  • Олимпиады
  • Урядовий портал
  • МФУ
  • Щоденник
  • Фізкультура та спорт
  • РЦДТ
  • КУ "ІРЦ"
  • Класна оцінка


  • Оперативка

    ДНЗ

    План роботи

    Наши мероприятия

    Олимпиада

    Методическая литература РМЦ

    Районная медиатека

    Виставка ППД

    СпартакиадаВиставка ППД


    Отправка СМС

    КиевСтар

    МТС

    Главная » 2017 » Декабрь » 11 » Вітаємо переможців районного етапу конкурсу «Учитель року – 2018»
    15:27
    Вітаємо переможців районного етапу конкурсу «Учитель року – 2018»

    8 грудня 2018 р. названі імена переможців районного етапу конкурсу «Учитель року – 2018»:

    === у номінації «Українська мова та література» ===

    Іотова Любов Мирославівна, учитель української мови та літератури КЗ «Мануйлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Приморської районної ради Запорізької області – 1 місце;

    Дудніченко Світлана Леонідівна, учитель української мови та літератури КЗ «Загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів м. Приморськ» Приморської міської ради Запорізької області – 2 місце;

    Шушкалова Антоніна Василівна, учитель української мови та літератури КЗ «Спеціалізована школа – загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської міської ради Запорізької області – 3 місце; 

    Шульга Світлана Іванівна, учитель української мови та літератури КЗ «Борисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Приморської районної ради Запорізької області – 3 місце;


    === у номінації «Фізика» ===

    Панченко Наталя Валентинівна, учитель фізики КЗ «Спеціалізована школа – загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м.Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської міської ради Запорізької області – 1 місце;

    Хаджолова Тетяна Вікторівна, учитель фізики КЗ «Радолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Приморської районної ради Запорізької області – 2 місце;


    === у номінації «Фізична культура» ===

    Мошенський Олександр Володимирович, учитель фізичної культури КЗ "Навчально - виховний комплекс "Єлисеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Приморської районної ради Запорізької області – 1 місце;

    Клименко Віктор Вікторович, учитель фізичної культури КЗ «Приморська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3» Приморської міської ради Запорізької області – 2 місце;

    Ганчев Олександр Дмитрович, учитель фізичної культури КЗ «Спеціалізована школа – загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської міської ради Запорізької області – 3 місце;

    Мітєв Олег Григорович, учитель фізичної культури КЗ «Мануйлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Приморської районної ради Запорізької області – 3 місце. 

    Просмотров: 238 | Добавил: Admin | Рейтинг: 5.0/2